Семинар «Оцифроване Надбання» в Киеве

Что:
Семинар «Оцифроване Надбання»
Где:
Киев
Когда:
27.11.2016

27 ноября приняли участие в семинаре Оцифроване Надбання: збереження, доступ, репрезентація в КПИ, где рассказали в том числе о нашей совместной работе с Andrii Malenko и суперкомпьютером Института кибернетики НАН Украины.
«ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: збереження, доступ, репрезентація» — це серія інформаційно-навчальних заходів з питань оцифровки історичного, культурного та наукового надбання, що зберігається в архівах, музеях, бібліотеках і приватних колекціях.
Метою цих заходів є ознайомлення фахівців з передовими світовими практиками, навчання технологіям оцифровки, формування цифрових колекцій, методам їх інтеграції, розповсюдження та використання.
Формат проведення: лекції, презентації, майстер-класи, тренінги, антиконференції: професійні діалоги і консультації, робочі групи для пошуку спільних технологічних рішень.
Заходи проводитимуть досвідчені вітчизняні та зарубіжні фахівці з оцифровки та суміжних напрямків інформаційно-комунікаційних технологій.
До участі запрошуються фахівці та керівники архівів, музеїв, бібліотек, видавництв, власники приватних колекцій, науковці, усі бажаючі набути знання та навички з технологій оцифровки.